פברואר 15, 2017

מספר וירטואלי לקבלת SMS למחשב

מספר וירטואלי לקבלת SMS למחשב

  מספר וירטואלי לקבלת SMS

  שיווק באמצעות SMS הפך בשנים האחרונות לאחד מערוצי השיווק הנפוצים והעיקריים של עסקים בישראל. גם עסקים קטנים וגם ארגונים גדולים מבינים היום היטב שהודעות טקסט המגיעות אל הטלפון הנייד של הלקוח הן הדרך הטובה ביותר להגיע אליו. בהשוואה לכלים אחרים, כמו דיוור לאימייל, SMS שיווקי מגיע מהר יותר ונקרא (לרוב) בתוך דקות ממועד קבלתו. אם תעבדו נכון תוכלו לדעת ליצור ערוץ קשר נהדר עם הלקוחות. בערוץ הזה חשובה בעיקר התגובה שלה אנחנו מצפים מהנמענים. ההזמנה או הבעת העניין.

  מי שמעוניין ליצר לידים, רכישות והזמנות מהודעות SMS צריך לתעל את הקריאה לפעולה  – לפעולה הנוחה ביותר ללקוח. השיטה היעילה ביותר לכך היא השכרת מספר וירטואלי לקבלת סמס. מספר וירטואלי לקבלת SMS יאפשר ללקוח להשיב להודעות שלכם בקלות ובנוחות ויגדיל את התגובתיות בקמפיין.


  קבלת הודעות SMS במחשב

  יש לכם מערכת לשליחת הודעות SMS, תכננתם וערכתם במדויק את המסר השיווקי שלכם והפצתם הודעות לאלפי לקוחות. כעת נותר לכם להמתין לתגובות שלה וללמוד האם פעלתם בצורה נכונה וטובה, או לחלופין, האם עליכם לחזור אל שולחן השרטוט ולחשב מסלול מחדש. מספר וירטואלי לקבלת סמס מאפשר לכם לקבל בחזרה הודעות מהלקוח, ישירות אל המערכת – מבלי שתצטרכו "להקריב" מספר טלפון סלולרי אישי. המערכת המתוחכמת למעשה תציג בפניכם את כל ההודעות שיתקבלו מצד הלקוחות, ולכם יהיה הרבה יותר נוח לנהל את מאגר הלידים שבידכם ישירות בקובץ אקסל.

  המספר שלך נשאר אישי

  בעלי עסקים קטנים מכירים את התרחיש הזה היטב. כדי לעדכן את הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים על מבצע חדש, מוצר או שירות ייחודי, הם שולחים הודעות SMS לעשרות ומאות לקוחות. לרוב, הם עושים זאת מהמכשיר הסלולרי שלהם. מהלך זה מוביל לכך שעשרות (אם לא מאות) לקוחות מקבלים כעת גישה ישירה למספר הטלפון הישיר של בעל עסק. כאשר מדובר במספר לקוחות קטן ובעסק של אדם אחד שבו הקשר האישי קריטי, אין בכך כל נזק. יחד עם זאת, מי שמתכנן את הפעילות העסקית שלו לטווח הרחוק חשוב שיציע ללקוחות מספר טלפון וירטואלי שאליו יוכל לחזור, מה שיאפשר לך – כבעל עסק – שליטה טובה יותר על הלידים, וגם פרטיות. כן, גם כבעל עסק מותר לך ליהנות ממנה.

  לשיחה בוואטסאפ לחץ
  1
  יש שאלות?
  היי, אנחנו כאן
  איך נוכל לעזור לך?