מערכת לשליחת סמס בכמויות – קשר אישי בעידן הדיגיטלי

מערכת לשליחת סמס בכמויות – פעם היה מסובך

עד לפני שנים בודדות מערכת לשליחת סמס בכמויות היתה פריבילגיה ששמורה לחברות גדולות ומבוססות. החסמים לעסקים קטנים היו שונים:

ראשית, היעדר מאגר מידע ומערכת לניהול לקוחות – ברוב העסקים הקטנים לא היה רישום מסודר של לקוחות. גם בימים אלה נדיר למצוא רישום מסודר של הפריטים שרכש כל לקוח, אבל הרישום הבסיסי של הלקוחות – ומספרי הטלפון שלהם – הולך ונעשה לנחלת הכלל.

שנית, מרבית העסקים הקטנים והבינוניים לא היו מקושרים מספיק לחברות שהציעו מערכת לשליחה סמס בכמויות. נראה היה שרק חברות גדולות שיכולות לרכוש חבילות סמס בכמויות עצומות – נהנות מהגישה לערוץ זה.

שלישית, עד לפני המהפכה שהנחיל כחלון ברשתות הסלולריות, מחירי הסמסים היו יקרים מאוד. הם לצרכנים והן לחברות שרצו לקנות חבילה לשליחת סמס בכמויות.

אבל היום הדברים השתנו, ובעלי עסקים קטנים ובינוניים מגלים ומופתעים מחדש כשאנחנו מראים להם את העלויות והתועלות של מערכת לשליחת סמס בכמויות.

המהפכות שהיו ואלה שבדרך

המהפכה הראשונה היתה מהפכת המידע. יותר ויותר בעלי עסקים ומנהלי שיווק מנהלים היום בקנאות מאגר מידע על לקוחות. הם אוספים כל לקוח וכל מתעניין ודואגים שהוא יתועד במערכת. זו התחלה מצויינת ובסיס יציב לשיווק בסמס. אם גם לכם יש מאגר לקוחות או רשימות קשר – ברכות! השלב הקשה מאחוריכם.

המהפכה השניה הגיעה עם חדירת הטלפונים החכמים לחיינו – חברות להפצה של מסרים והודעות מכל סוג אפשרי צצו כמו פטריות אחרי הגשם: מערכות דיוור לשליחת אימיילים, הפצת הודעות בוואטסאפ, מערכות לשליחת סמסים,שליחת פושים למבקרים באתרים, ועוד. במציאות שבה הלקוחות שלנו מתקשרים באמצעות כל הערוצים הללו, חשוב  ללשמור על הערוץ הבסיסי והנוח מכולם: הודעות סמס מייצרות אימפקט חזק, והעסקים הגדולים הבינו זאת כבר מזמן.

המהפכה השלישית היתה המהפכה בשוק הסלולר, וזה מה שהוזיל את מחירי המערכות לשליחת סמס בכמויות לרמה הנוכחית, ואיפשר לכל בעל עסק להפיץ הודעות SMS בכמויות.

בשנים האחרונות עלויות השיווק הולכות וגדלות. בעוד במרבית הערוצים הדיגיטליים עלויות השיווק וגיוס הלקוחות רק עולה עם הזמן, בשליחת סמסים בכמויות אנחנו מגיעים לעלויות נמוכות מאוד לכל אינטראקציה עם לקוח. האפשרות להגיע ללקוח באופן מיידי, ישיר, אישי ובאגורות בודדות ממצבת את הסמס ככלי אטרקטיבי מאוד בשוק תחרותי ומוצף.

תתחילו ליהנות מיתרונות הסמס. דבר איתנו עוד היום וקבלו הצעה משתלמת במיוחד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לשיחה בוואטסאפ לחץ
1
יש שאלות?
היי, אנחנו כאן
איך נוכל לעזור לך?